Herbalife Shake Ne İşe Yarar ?


Genel olarak Herbalife shake olarak bilinse de, tam adıyla Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımıdır.


Herbalife shake içindekiler nedir ?


Formül 1 Shake , bezelye proteinlerinin, temel besinlerin ve liflerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür. Formül 1, aralarında B vitaminleri, C Vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.
 

Herbalife Shake kaç kaloridir ?
 

250ml yarım yağlı süt ile karıştırıldığında, her bir milkshake 217 kaloridir. 

Herbalife Shake Ne İşe Yarar ?

 

Herbalife , kilo yönetiminde ( kilo verme - kilo alma ) dünyanın 1 numaralı beslenme ve wellness markasıdır. Özellikle kilo verirken, sağlıklı bir şekilde kilo vermemiz çok önemlidir. Az yiyerek veya dengesiz beslenerek kilo vermemiz pek sağlıklı değildir ve uzun vadede sağlığımızı bozduğu için pek işe yaramamaktadır. Herbalife Formül 1 Shake ile hem günlük aldığımız kalori miktarını azaltırken, aynı zamanda içerisindeki vitamin ve mineraller sayesinde sağlığımızı korumaktayız. Herbalife shake, kilo kontrolünde temel üründür. Bunun dışında herbalife ideal kahvaltısında kullandığımız Herbal Aloe Konsantre İçecek ve Herbalife Bitkisel Konsantre Çay mevcuttur. Ayrıca günlük lif alımını destekleyen Multi-Fiber Lifli ve Aromalı İçecek Tozu, ara öğünlerde kullanabileceğimiz Herbalife Protein Bar ve Herbalife Gurme Domates Çorbası günlük beslenmemizi destekleyebileceğimiz ürünlerdir.


05.01.2022

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.