Herbalife Nutrition Üyeliği (Distribütörlüğü) Hakkında Neler Bilmeliyim?

 

Bir Herbalife Nutrition Distribütörü olarak şunları yapabilirsiniz:

 

Herbalife Nutrition ürünlerini evde kendi kullanımınız için indirimli satın alın.

 

 

• İş fırsatını değerlendirin ve perakende karı elde etmek için Herbalife Nutrition ürünlerini satın.

 

 

• İş fırsatını değerlendirin ve Herbalife Nutrition ürünlerini tüketmek veya satmak isteyen kişileri ekibinize katın. Herbalife Nutrition'a katılmaktaki tek amacınız ürünleri indirimli olarak almaksa, Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition’a katılabilirsiniz. Çoğu kişi Herbalife Nutrition'a Ayrıcalıklı Müşteri olarak katılır ve Herbalife Nutrition iş fırsatını değerlendirmez. Ayrıcalıklı Müşteri, herhangi bir zamanda isterse Distribütör’e dönüşebilir ve Herbalife Nutrition işini kurabilir.
 Herbalife İş Fırsatıyla İlgili Ne Bilmeliyim?


Herbalife Nutrition Üye Paketi olarak da bilinen ilk Üyelik kiti dışında herhangi başka bir ürün ya da paket alınması mecburiyeti yoktur.
 

 

• Distribütörler kendi çalışma programlarını yapmaktan ve nasıl ve ne zaman çalışacaklarını istedikleri gibi planlamaktan hoşlanırlar.
 

• Çoğu insan Herbalife Nutrition işine yarı zamanlı çalışarak ve ek gelir olarak bütçelerine biraz destek olmanın bir yolu olarak tanıdıkları veya tanıştıkları kişilere satış yaparak başlar.
 

 

• Para kazanacağınızın garantisi yoktur. Tüm iş adamları gibi, bazı distribütörler başarılı olurken bazıları başaramayacaktır.
 

 

• Başarılı bir Herbalife Nutrition işi kurmak beceri, sıkı çalışma ve zaman gerektirir.
 Herbalife ile Nasıl Para Kazanırım?

 

İndirimli satın aldığınız Herbalife Nutrition ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başladığınızda ilk indirim oranınız yaklaşık %25'tir. Ne kadar çok ürün satışı yaparsanız, indirim oranınız o kadar yükselir, maksimum % 50 indirim oranına kadar.
 


Ya Bu İşi Yapamayacağımı Fark Edersem?

 

Herbalife distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.


• Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri Herbalife şirketine göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nakliye ücretini de Herbalife Nutrition olarak bizler karşılıyoruz.
Herbalife İş Paketi Çantası
 


 

Herbalife Üye Paketi İçinde,

 

Formül 1 Vanilya Aromalı Shake (1 adet)
 

Herbalife Nutrition Süper Shaker (1 adet)
 

Kilonu Kontrol Et Yolunu Beden Öğren Rozeti 
 

GoHerbalife – Ücretsiz Herbalife Nutrition Online Mağazanız
 

Herbalife Nutrition Ölçü Kaşığı bulunmaktadır.


 

Kaynak : herbalife.com.tr

 

11.02.2021

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.