Herbalife hakkında merak edilenler. Herbalife nedir, ne işe yarar ?

Herbalife nedir?

Herbalife, sağlıklı bir yaşam tarzını desteklemeyi amaçlayan kilo yönetimi, besin takviyeleri ve kişisel bakım ürünlerini içeren bir dizi bilime dayalı beslenme ürünü sunan küresel bir beslenme şirketidir. Bu ürünler yalnızca eğitimli ve eğitimli bağımsız distribütörler aracılığıyla temin edilir.
 


Herbalife dünyanın en iyi beslenme şirketleri arasında nasıl yer alıyor?

2022'de Herbalife, bağımsız bir pazar araştırma şirketi olan Euromonitor International tarafından “Dünyanın 1 Numaralı Sağlıklı Shake'i” ve “Aktif ve Yaşam Tarzı Beslenmede 1 Numaralı Marka” seçildi. Şirket ayrıca kilo yönetimi, zindelik ve art arda beş yıl kilo yönetimi, öğün yerine geçenler, protein takviyeleri kombinasyonunda dünyanın en iyi markası olma unvanlarını kazandı.
 


Herbalife ne satıyor?

Herbalife, öğün yerine geçen protein shake'ler, protein barlar, çaylar, aloe'ler, besin takviyeleri, sporcu hidrasyonu ve dış beslenme ürünleri dahil olmak üzere çok çeşitli yüksek kaliteli, bilim destekli ürünler sunmaktadır.
 


Herbalife'ı kim kurdu?

Mark R. Hughes, 1980 yılında Herbalife International'ı kurdu.
 


Herbalife işe yarıyor mu?

Evet, sağlığınızı iyileştirmeye ve genel olarak daha sağlıklı bir yaşam tarzı sürmeye çalışıyorsanız Herbalife işe yarar. Herbalife ile ilgilenenler, diyet planlarını desteklemek ve müşterilerinin beslenme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için ürünler ve rutinler önererek kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlayacak bağımsız bir distribütörden ürün satın alabilirler .Ürünlerimizin her biri, felsefemize göre iyi araştırılır, geliştirilir ve herhangi bir sağlık takviyesiyle birlikte, Herbalife ürünleri en iyi dengeli beslenmeyle birlikte ve sağlıklı, aktif bir yaşam tarzının parçası olarak çalışır.
 


Formula 1 Shake işe yarıyor mu?

Evet, Formula 1 öğün yerine geçen shake işe yarar. Sağlıklı bir kiloya ulaşmak için bir kilo verme programına dahil edilebilirler. ABD'de Formula 1 ve benzer ürünler üzerine yapılan bir klinik araştırma, düşük kalorili bir diyetin parçası olarak günde iki kez alınan Formula 1 karışımlarının insanların kilo vermesine yardımcı olduğunu gösteriyor. Formula 1, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu besinleri sağlayan eksiksiz, kullanışlı bir yemektir. Bitki bazlı protein formülü, beslenme uzmanları ve gıda bilimcileri tarafından geliştirilmiştir ve sağlıklı bir kiloya ulaşmak için bir çözüm olarak diyet ve egzersizle birlikte öğün yerine geçen shake'lerin etkinliğini gösteren en son araştırmalara dayanmaktadır.


Herbalife kilo vermeye yardımcı olur mu?

14 çalışmanın sistematik bir incelemesine ve meta-analizine göre Oxford Üniversitesi , Herbalife ve diğer markalar da dahil olmak üzere öğün yerine geçen shake içeren programların alternatif diyetlere kıyasla daha fazla kilo kaybına yol açtığını buldu. İster başkalarına ilham vermek isteyin, ister bir yardım eline ihtiyacınız olsun, Herbalife güç veren bir topluluğun parçası olma ve beslenme ürünlerinin avantajlarından yararlanma fırsatı sunar.
 


Herbalife ürünleri kilo vermenin iyi bir yolu mu?

2020'de bağımsız araştırmacılar, kilo kontrolü için yüksek proteinli yemek yerine kullanılan Herbalife ürünlerinin etkililiğini ve güvenliğini araştırdı. Meta-analizlerine göre, Herbalife Yüksek Protein ürünlerini tüketen katılımcılar , kontrol diyetleri tüketen bireylerle karşılaştırıldığında vücut ağırlığında, vücut kitle indeksinde ve yağ kütlesinde önemli ölçüde daha büyük düşüşler yaşadılar. Kilo kaybı için, insanların günde iki öğün yerine Herbalife Formula 1 kullanmalarını öneriyoruz. Sağlıklı bir yaşam tarzının parçası olarak Herbalife Formula 1'i günde iki kez kullanan kişiler genellikle haftada yarım kilo ila 1 kilo vermeyi bekleyebilirler.

01.06.2023

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.