Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Erkekler İçin

Fiyat:
514,00 TL
İndirimli Fiyat (%41,8) :
299,00 TL
Kazancınız 215,00 TL
1

Herbalife Formül 2 Vitamin & Mineral Kompleks Erkekler İçin


Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin Ne İşe Yarar ?

 

Erkekler için Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, erkeklerin benzersiz beslenme ihtiyaçlarına göre özel olarak geliştirilmiş bir takviye edici gıdadır.

Çok yönlü bir beslenme desteği olan Vitamin & Mineral Kompleks uzmanlar tarafından geliştirilmiş ve bilim tarafından desteklenmiştir. Erkekler için özel olarak formüle edilen her tablet, vücudunuzun ihtiyaçlarını desteklemek için 24 temel mikro besin sağlamak üzere tasarlanmıştır. Erkekler için Vitamin ve Mineral Kompleks, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna (Vitamin A ve Vitamin C), normal kas fonksiyonuna (Magnezyum) ve normal enerji veren metabolizmaya (Riboflavin) katkıda bulunan temel besin maddelerinin bir karışımını içerir.

Vitamin & Mineral Kompleks, genel sağlığınızı desteklemek için tasarlanmış kapsamlı bir takviye edici gıdadır. Günlük rutininize kolaylıkla dahil edin ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu temel mikro besinleri alın.

 

• 24 temel vitamin ve mineral sağlar
• A ve C Vitaminleri ile formüle edilmiştir
• Magnezyum ile formüle edilmiştir
• Riboflavin ile formüle edilmiştir
• Pantotenik ile formüle edilmiştir
• Erkekler için özel olarak geliştirilmiştir
• 60 tablet içerir
 

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin İçeriğinde Neler Var  ?


Vitamin ve mineral karışımı (dikalsiyum fosfat, magnezyum fosfat, L-askorbik asit, kolin bitartarat, DL-alfa-tokoferil asetat, kalsiyum karbonat, magnezyum oksit, ferroz fumarat, beta-karoten, nikotinamid, retinil palmitat, kolekalsiferol, çinko oksit, D-biotin, kalsiyum D-pantotenat, sodyum selenit, riboflavin, krom (III) klorür, manganez sülfat, piridoksin hidroklorür, siyanokobalamin, tiamin mononitrat, fillokuinon, pteroilmonoglutamik asit, bakır sülfat, potasyum iyodür), hacim artırıcı (mikrokristalin selüloz), tablet kaplama [parlatıcı (hidroksipropil metil selüloz), renklendiriciler (titanyum dioksit, sarı demir oksit), topaklanmayı önleyici (yağ asitleri), hacim artırıcı (mikrokristalin selüloz)], topaklanmayı önleyici (çapraz bağlı sodyum karboksi metil selüloz), stabilizör (polietilen glikol), topaklanmayı önleyiciler (yağ asitleri, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, silikon dioksit).


 

Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin Nasıl Kullanılır ?

 

Yemeklerle birlikte günde 1 ila 2 tablet alın.*

Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır.

Serin ve kuru bir yerde kapağı kapalı olarak saklayın.

*Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerini tutamaz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayın. Bu bir ilaç değil. Hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için kullanılamaz. Hamilelik, emzirme, hastalık veya ilaç kullanımı durumlarında lütfen doktorunuza danışınız.


 

VİTAMİN VE MİNERALLER HAKKINDAKİ GENEL SORULAR:

S1: Vitamin ve mineral nedir?
C1: Vitamin ve mineraller vücudumuzun her gün gerçekleştirdiği kimyasal reaksiyonların çoğu için gerekli olan mikro besinlerdir.

S2: Vücudumuz neden vitamin ve minerallere ihtiyaç duyar?
C2: İnsan vücudu verimli çalışmak için pek çok farklı vitamin ve minerale ihtiyaç duyan kompleks bir organizmadır. Vücutta yüzlerce görevi olan vitamin ve mineraller, vücudunuzun düzgün işleyebilmesi için yeterli miktarlarda alınmalıdır. Vücut tüm fonksiyonlarını yerine getirmek için gerekli olan vitamin ve minerallerin hepsini üretemediğinden, dengeli bir beslenme programına sahip olmak çok önemlidir.

S3: Düzenli olarak multivitamin takviyesi almak neden önemlidir?
C3: Mikro besinler insan sağlığına ve performansına etki edebilecek düzenleyici süreçlerde önemli bir rol oynar. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme programı ile aktif bir yaşam tarzının yanında günlük multivitamin takviyesi alımı, kişinin mikro besin ihtiyacının karşılanmasını garanti eder.

S4: Neden cinsiyete özel vitamin ve mineral takviyesi almalıyım?
C4: İdeal beslenme açısından bakıldığında cinsiyetler arasında birtakım farklılıklar bulunur. Birçok vitamin ve mineral için tavsiye edilen alım miktarı, erkek ve kadın için aynıdır. Fakat, bazı mikro besinler için kişinin fiziksel ve fizyolojik farklılıklarından doğan önemli ihtiyaç farkları bulunur. Bu yüzden Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin gibi cinsiyete özel bir multivitamin takviyesi almak önemlidir.


S5: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin Nedir?
C5:1.Vücudu desteklemek için gerekli 24 temel besin öğesini sağlayan bir vitamin ve mineral kompleksidir. 2. Vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri doğru miktarda sağlamak üzere erkekler için geliştirilmiştir. 3. Bağışıklık sistemi, kas işlevi, enerji metabolizması ve benzerlerini desteklemek üzere beslenme uzmanlarıncageliştirilmiştir ve bilimselyöntemlerle desteklenmiştir. 4. T.C Gıda,Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından onaylanmış 61 farklı beyanı karşılar. Yani size 61 farklı şekilde yardımcı olacak besinleri içerir. 5.Formül 1 Shake ile birlikte kullanılacak şekilde geliştirilmiştir. 6.Bu formül, Herbalife'ın diğer ürünlerinden alınan mikro besinler göz önünde bulundurularak alınan günlük miktarların,sağlık ve güvenlik bakımından optimal olmasını sağlayacak şekilde formüle edilmiştir. Formül 2 Vitamin ve Mineral, 24 temel besin için optimum günlük doz sunan kapsamlı bir gıda takviyesidir. Bu dozların aşılmaması gerekir.

S6: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i nasıl kullanmalıyım? Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin, Formül 1 Besleyici Shake Karışımı ile birlikte alınabilir mi?
C6:-Öğünler ile birlikte günde 1-2 tablet alınması önerilir.-Her gün ideal beslenmeye ulaşmak için Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı ile birlikte kullanın. Günde iki öğün Shake tüketiyorsanız, bir tablet kullanmanız önerilir. Günde biröğün Shake tüketiyorsanız, iki tablet kullanmanız önerilir.

S7: Formül1 Besleyici Shake Karışımı alırken neden herhangi bir multivitamin yerine Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i kullanmalıyım?
C7: Formül 1 Shake Karışımı;protein, lif ve 24 vitamin ve mineralden oluşan kalorisi kısıtlanmış bir öğündür ve vücudun ihtiyaç duyduğu enerjinin alımına yardımcı olur. Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin, Formül 1 Shake'i destekleyerek vücudun ihtiyaç duyduğu diğer besin öğelerinin karşılanmasına yardımcı olur.

S8: Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake Karışımı ile Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i birlikte almanın yararları nelerdir?
C8:Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i en sevdiğiniz Formül 1 Shake’iniz ile de tüketebilirsiniz. Günde bir veya iki öğün Shake almanız fark etmeksizin Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i günlük multivitamin takviyesi olarak seçtiğinizde alacağınız temel vitamin ve minerallerin doğru miktarlarda karşılanacağından emin olabilirsiniz.

S9: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin hangi formda satışa sunulmuştur?
C9: İçerisinde 60 tablet bulunan kutular şeklinde satışa sunulmuştur.

S10: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin,koruyucu içerir mi?
C10: Hayır, herhangi bir koruyucu içermez.

S11: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin,vegan ve vejetaryenler için uygun mudur?

C11: Balık jelatini ve koyun lanolini kaynaklı içerikler içerdiği için vegan ve vejetaryenler için uygun değildir.

S12: Formül 2 Vitamin veMineral Kompleks Erkekler İçin;soya, laktoz veya glüten içerir mi?
C12: Bu içeriklerin çok büyük miktarlarda üretilmesi ve üreticimizin çapraz kontaminasyon riskini önlemek için belirli bir prosedür izlememesi nedeniyle Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’in bu içerikleri içermediğini garanti edemiyoruz.

S13: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’i diğer Herbalife ürünleriyle birlikte kullanırsam günlük maksimum vitamin ve mineral alım limitini aşar mıyım?
C13: Hayır. Yeni Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin, günlük alınan miktarların hem sağlık hem de güvenlik bakımından optimum olmasını sağlamak için, diğer Herbalife ürünleri ve tüketilen diğer yiyecekler tarafından temin edilen mikro besinler göz önünde bulundurularak formüle edilmiştir. Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, 24 temel besin için optimum günlük doz sunan kapsamlı bir gıda takviyesidir. Bu dozların aşılmaması gerekir.

S14: Neden Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin’deki bazı besin değerlerinin günlük dozu bir önceki Formül 2 Multivitamin Kompleksi’ndeki besinlerin günlük dozundan daha düşük?
C14: Yeni Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks, günlük beslenme düzeni içerisinde ihtiyaç duyulan değerleri sağlar. Örneğin Formül 1 ile kullanımında vücudunuzun ihtiyacı olan günlük değerleri karşılamada etkilidir. Ayrıca yeni formülasyon güncel beslenme tavsiyelerine ve bilimsel verilere uymakla birlikte diğer Herbalife ürünleriyle kullanıma çok daha uygundur.

S15: Kadınlara özel bir Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks de var mı?
C15: Evet, Herbalife kadınların ihtiyaçlarına özel olarak Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin’i geliştirdi. 

S16: Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin ve Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin arasındaki farklar nelerdir?
C16: Vücut büyüklüğü, fizyoloji ve metabolizma ile ilgili farklılıklardan dolayı erkekler ve kadınlar ideal beslenmeye ulaşmak için farklı düzeylerde vitamin ve minerale ihtiyaç duyar. Buradan yola çıkarak iki ayrı formül geliştirdik: -Erkekler için bağışıklık sistemi ve kas fonksiyonuna yönelik takviyeve kadınlar için normal kemik, cilt, saç ve tırnağın korunmasına yönelik takviye. -Erkekleriçin daha fazla A vitamini;kadınlar için daha fazla demir, kalsiyum, folik asit ve K vitamini.

S17: Neden Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet’in üretimi durduruldu?
C17: Herbalife olarak size en iyi ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Bu nedenle, Formül 2Vitamin ve Mineral Kompleks’i geliştirdikten sonra Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet’in üretimini durdurduk.Herbalife olarak müşterileriniz ve üyeleriniz için doğru sonuçlar almanıza yardımcı olmak ve onlara sadece vücutlarının gerçekten ihtiyaç duyduğu şeyi sağlamak için, ürün çeşitliliğimizi başarıyla geliştirmeye ve optimize etmeye devam edeceğiz.

Diğer Özellikler
Stok Kodu1800TU
MarkaHerbalife Nutrition
Stok DurumuVar
Garanti (Yıl)1

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.