Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Herbalife Shake Çeşitleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
145,00 TL
KDV Dahil 85,00 TL
%41,4
Herbalife Shake Ahududu Beyaz Çikolata
411,00 TL
KDV Dahil 245,00 TL
%40,4
411,00 TL
KDV Dahil 245,00 TL
%40,4
411,00 TL
KDV Dahil 245,00 TL
%40,4
411,00 TL
KDV Dahil 245,00 TL
%40,4
70,00 TL
KDV Dahil 44,00 TL
%37,1
210,00 TL
KDV Dahil 165,00 TL
%21,4
Bu kategoride toplam 7 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Karışımı

  • Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.

  • Protein, kas kütlesinin korunmasına katkıda bulunur.

  • Formül 1 aralarında B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.

  • B vitaminleri, riboflavin, B6, B12 Vitamini, normal enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunur.

  • Kilo kontrolü için; günde iki öğün bu lezzetli Shake'i tercih edip bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

  • İdeal kilonuzu koruyabilmek İçin; günde bir öğün bu lezzetli Shake'i tercih edip iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.

 

Herbalife Formül 1 Vanilya Aromalı Besleyici Shake Karışımı, şimdi her an yanınızda taşıyabileceğiniz bir öğünlük paketlerde!
#2653 Formül 1 Paket

Kullanım Bilgisi: Her gün bir öğün olarak Formül 1 Shake'i tercih edin. Topaklanma olmasını engellemek için her kullanım öncesi kutuyu yavaşça sallayınız. İki çorba kaşığı toz (26 g) ile 250 ml yarım yağlı sütü (%1,5) karıştırın.

*Formül 1 Shake'lerin kalorisi sınırlanmış bir diyette diğer gıdalar ve düzenli yapılan egzersizle birlikte kullanılması  amaçlanmıştır.Yeterli miktarda sıvı alımını sürdürmeniz ve bu talimatları belirtildiği şekilde uygulamanız önem taşımaktadır.
**Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki Besin Değerleri Tablosu'na bakınız.
***Herbalife herhangi bir kilo kontrol programına başlamadan önce doktora danışmanızı tavsiye eder.

Domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir ürün içermez.


 

HERBALIFE SHAKE VE SHAKE'LER HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Araştırmalar, dünya genelinde kilo vermek veya beslenme alışkanlıklarını iyileştirmek isteyen birçok insanın öğün yerine geçen besleyici shake karışımlarını tercih ettiğini gösteriyor. Fakat uygun bir beslenme yöntemi olarak giderek daha fazla kabul görmesine ve popüler hale gelmesine rağmen, yine de bu fonksiyonel gıdanın güvenliği ve etkinliği hakkında bazı kuşkular, efsaneler ve yanlış anlamalar bulunuyor.

İşte öğün yerine geçen shake’ler hakkında en sık sorulan altı sorunun cevapları:
 

1.Öğün yerine geçen Shake nedir?
 

Öğün yerine geçen Shake’ler, bir ya da daha fazla öğün yerine geçen bir içecektir ancak beslenme programının tamamının yerine tercih edilmesi önerilmez. Bu shake’ler, porsiyon boyutlarının küçültülmesini ve dolayısıyla da kalori alımının azaltılmasını sağlarken aynı zamanda dengeli beslenmeye yardımcı olur ve tokluk hissini artırırlar.
 

2. Herbalife Shake gerçekten de işe yarar mı?
 

Evet. Öğün yerine geçen Shake’ler normal bir öğünden alacağınız tüm besinleri daha az kaloriyle almanızı sağlamak için bilimsel yöntemlerle geliştirilmiştir.
 

Örneğin, normal bir kahvaltıda yaklaşık 550 kalori alınırken, (ürün etiketine uygun olarak hazırlanan) bir öğün yerine geçen Shake ortalama 200 kaloridir (250 ml yarım yağlı sütle hazırlanan Herbalife Formül 1 Öğün Yerine Geçen Shake’ler yaklaşık 216 kaloridir.). Böylece tüm mikro besinleri (vitamin ve mineraller) ve makro besinleri (protein, karbonhidrat, sağlıklı yağlar) vücudunuza sağlarken, her öğünde yaklaşık 330 kalori daha az almış olursunuz. Ayrıca farklı aromalar arasından tercih yapabilir ve çeşitli meyveler, baharatlar ve diğer sağlıklı içerik maddelerini kullanarak yaratıcı tarifler deneyebilirsiniz.
 

Öğün yerine geçen Shake’ler aynı zamanda son derece pratiktir. 21’inci yüzyılın baş döndüren temposu için pratik bir beslenme çözümü sunarlar. Öğün yerine geçen Shake’inizi ofiste, okulda ya da toplu taşımada tüketebilirsiniz.
 

Fakat öğün yerine geçen Shake’lerin işe yaraması için, dengeli beslenmek ve kalori alımını sınırlandırmak gerekir. Öğün yerine geçen Shake’in sağlayacağı fayda meyve ve sebze alımına, öğünün uygunluğuna, sıvı tüketimine, stres kontrolüne, uyku kalitesine ve egzersiz alışkanlıklarına bağlıdır.
 

3. Öğün yerine geçen Shake tüketmenin olumsuz bir etkisi var mıdır?
 

Hayır, öğün yerine geçen Shake’ler ürün etiketine uygun olarak tüketildiğinde güvenlidirler.
 

Öğün yerine geçen Shake’ler, makro ve mikro besinlerin dengeli bir kombinasyonundan oluşurlar. Sağlıklı yetişkinler, bu tür ürünleri rahatlıkla beslenme planlarına dahil edebilirler ancak çocukların, hamile veya emziren kadınların ya da sağlık sorunu yaşayan kişilerin beslenme programlarında herhangi bir değişiklik yapmadan önce bir sağlık uzmanına başvurmaları gerekir.
 

4. Öğün yerine geçen Shake’ler dengeli beslenme yerine geçer mi?
 

Öğün yerine geçen Shake’ler sağlıklı ve dengeli bir öğün için vücudun ihtiyaç duyduğu besin maddelerini içerir. Sağlıklı beslenme alternatiflerine erişimi kısıtlı olan ya da ara sıra öğün atlayan kişilerin faydalanabileceği pratik ürünlerdir. Bu bakımdan shake’ler, dengeli bir beslenme planının önemli bir parçası olabilir.
 

Eğer odağınızda fitness varsa, ihtiyaç duyduğunuz tüm besin maddelerini proteince zenginleştirilmiş lezzetli bir shake’ten karşılarken normal bir yemeğe kıyasla çok daha az kalori alabilirsiniz.
 

Öğün yerine geçen Shake’ler, kalorisi yüksek ancak besin değeri düşük olan öğünlerin yerine geçen etkili bir alternatiftir.
 

Ancak halihazırda sağlıklı, dengeli ve düşük kalorili besleniyorsanız bu yaşam tarzını sürdürdüğünüz takdirde yalnızca beslenme ile ilgili nedenler ile öğün yerine geçen Shake’ler tüketmenize gerek olmayacaktır. Fakat evden uzakta olduğunuzda ya da bir değişiklik istediğinizde, lezzetli ve pratik bir alternatif olarak shake’leri tercih edebilirsiniz.
 

5. Öğün yerine geçen Shake’ler her gün tüketilebilir mi?
 

Evet. Öğün yerine geçen Shake’ler, vücudun ihtiyacı olan besini kalori kontrollü bir şekilde sağlamak isteyen bireyler ve pratik öğün alternatifleri arayanlar için mükemmel bir seçenek sunar.
 

En önemli avantajı pratiklik olan öğün yerine geçen Shake’ler, tempolu bir yaşam sürdürenler için lezzetli bir opsiyon sunar. Modern hayatta insanlar genellikle planlı ya da sağlıklı beslenmek için zaman veya fırsat bulamazlar. Eğer sabah erkenden işe gidecekseniz veya gece yemek yapamayacak kadar yorgunsanız kolay, besleyici ve çabuk hazırlanan bir shake sizin için son derece uygun bir çözüm olabilir.
 

6. Öğün yerine geçen Shake’ler yalnızca kilo vermek isteyenlere mi hitap ediyor?
 

Hayır. Eğer takip ettiğiniz bir beslenme planınız varsa bu plana dahil edebileceğiniz, son derece etkili bir kilo kontrolü aracı olarak da kullanılabilir. Öğün yerine geçen Shake tüketme sıklığınız, sizi farklı hedeflere götürür.
 

Özetlemek gerekirse, öğün yerine geçen Shake’ler son derece pratik ve besleyici ürünlerdir. Ayrıca  modern yaşamın temposuyla boğuşurken vücudun ihtiyacı olan besinleri almak isteyen bireyler için son derece pratik bir beslenme alternatifidir.
 

Nataniel Viuniski, M.D., Herbalife Nutrition Danışma Kurulu Üyesi

 


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.