Seçiminizi Daraltın

Marka

Fiyat Aralığı

Sadece

Herbalife Skin Cilt Bakım Ürünleri

Liste Şeklinde Göster Katalog Şeklinde Göster
1.290,76 TL
KDV Dahil 769,00 TL
%40,4
529,70 TL
KDV Dahil 329,00 TL
%37,9
1.800,80 TL
KDV Dahil 1.025,00 TL
%43,1
1.713,40 TL
KDV Dahil 1.025,00 TL
%40,2
546,43 TL
KDV Dahil 315,00 TL
%42,4
1.290,76 TL
KDV Dahil 769,00 TL
%40,4
592,27 TL
KDV Dahil 364,00 TL
%38,5
1.041,31 TL
KDV Dahil 619,00 TL
%40,6
1.290,76 TL
KDV Dahil 769,00 TL
%40,4
1.041,31 TL
KDV Dahil 619,00 TL
%40,6
Bu kategoride toplam 12 ürün listeleniyor.
  • Sayfa :
  • 1

1. Cildimin normal-kuru cilt tipi olduğunu nasıl anlarım?

Normal-kuru cilt tipinde, cilt hücrelerinin pul pul olup soyulduğu bölgelerde lekeler oluşabilir, cilt yüzeyi soluk görünüme sahip olabilir ve kırışıklıklar, özellikle göz çevresi ve dudak üstünde, daha belirgin olur. Cildi sert biçimde temizlemek, soğuk hava, kapalı ortam ısısı ve kuru hava, cildinizi daha da gerginleştirir ve hassaslaştırır. Buna karşın normal-kuru ciltli kişilerin genellikle sivilce sorunu ile karşılaşma ihtimalleri daha düşüktür. Normal-kuru ciltler için Herbalife SKIN Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli’ni günlük cilt bakımınıza ekleyebilirsiniz.
 

2. Cildimin normal-yağlı olduğunu nasıl anlarım?

Normal-yağlı ciltte, özellikle T bölgesi (burun, çene, alın ve yanaklar) parlaktır. Yüzün bu bölgeleri, diğer bölgelerden daha çok yağ bezi içerir ve bu nedenle daha yağlı ve sivilce oluşumuna daha açıktır. Gözenekler daha açık, lekeler daha görünür ve cilt, sert temizleme ürünlerine ve kurutucu özellikteki alkol içeren ürünlere karşı daha hassastır. Normal-yağlı ciltler için Herbalife SKIN Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli’ni tercih edebilirsiniz.
 

3. Cildim yağlıysa nemlendirici kullanmama gerek var mı?

Evet, gerekli olabilir. Cildinizi yeterince nemlendirmek oldukça önemlidir. En yağlı cilt bile düşük seviyede nem içerebilir. Cilt tipiniz ne olursa olsun, nemlendirme daha iyi görünümlü bir cilt için gereklidir ve her sabah ve her akşam yatmadan önce uygulanması cildinizin görünümüne yardımcı olacaktır. Herbalife SKIN Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli, normal-yağlı cilt tipleri için uygundur.
 

4. Ne zaman serum uygulamalıyım? Gece kreminden önce mi yoksa gündüz mü uygulamak doğru?

Serum her zaman nemlendiricilerden ÖNCE uygulanır. Serumlar, genellikle kıvam ve yapı bakımından hafif ürünlerdir. Pek çok nemlendiricinin ulaşabileceğinden çok daha derin bölgelere ulaşabilmek için hazırlanmıştır. Bu nedenle serumu, Gece ve Gündüz Kremlerinden önce uygulamak önemlidir. Daha iyi sonuçlar elde etmek için serum uygulamasından önce her zaman cildinizi temizleyip toniklemeyi unutmayın.
 

5. Gece kremi kullanmak niçin önemli?

Cilt hücreleri, kendini en hızlı yenileyen hücrelerdir. Yenileme süreci, en hızlı, uyurken gerçekleşir. Bu süreç, gün boyu cildimizin aldığı hasarların giderildiği bir süreçtir. Yeni hücrelerin oluştuğu bu sürece, vitamin ve besleyici maddelerle zenginleştirilmiş bir gece kremi ile destekte bulunabilirsiniz. Herbalife SKIN serisinde, tüm cilt tipleri için uygun, yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmaya yardımcı gece kremi mevcuttur.
 

6. Göz Jeli ve Göz Kremini aynı zamanda kullanabilir miyim?

Her ürünün kendine özgü bir işlevi vardır. Göz jeli, göz çevresindeki cildin sıkı bir görünüm kazanmasını desteklerken, göz kremi, cilde gerekli nemin sağlanmasına, çizgi ve kırışıklık görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. En iyi sonucu almak için gündüz göz jelini, gece ise göz kremini uygulamanız tavsiye edilmektedir. Fakat ikisini birlikte kullanmak istiyorsanız, ilk önce göz jelini uygulayın, birkaç dakika kurumasını bekleyin; daha sonra da üzerine göz gremini uygulayın.
 

7. Göz jeli ve göz kremi arasındaki fark nedir?

Göz jeli genellikle gün içinde, göz altlarının canlı ve esnek bir görünüm kazanmasına yardımcı olan bir üründür. Göz bölgesindeki narin cildi ferahlatır ve canlandırır. Göz kremi ise gündüz veya gece kullanılabilir fakat genellikle gece uygulanır. İçerik olarak göz jelinden daha zengin olan göz kremi, cildiniz için faydalı olabilecek ekstra nemi ve vitaminleri sağlar. Ürünlerinizden daha iyi verim almak için Herbalife SKIN Sıkılaştırıcı Göz Jeli ve Herbalife SKIN Nemlendirici Göz Kremi’ni deneyin.
 

8. Neden cildimi arındırmalıyım?

Herkesin derisi aslında kendiliğinden arınır. Her dakika, bir milyon cilt hücresi parçacığı cildimizden dökülür. Peeling, bu sürece yardımcı olur. Ergenlik dönemindeki kişilerin, her 14 günde bir tüm derileri yenilenir. 40 yaşına geldiğimizde, bu süreç 30-40 güne çıkar. Bu da, kuru, solgun ve değişik renk tonlarına sahip bir cilde sebep olur. Arındırma, zamanla cilt yüzeyine yerleşen ölü hücrelerin azaltılmasına yardımcı olur. Peeling tanecikleri; kuru, ölü derinin giderilmesine katkıda bulunur. Böylece cildinizin daha canlı bir görünüm kazanmasına destek olunur. Herbalife SKIN Kırmızı Meyve Özlü Peeling, yaban mersini ve jojoba çekirdekli içeriğiyle, cildinizin pürüzsüz ve parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
 

9. Neden maske yapmalıyım?

Maske; temizleme, tonikleme ve nemlendirmenin hepsi bir arada hızlandırılmış halidir. Cildi nemlendirir ya da yağı ciltten emer, gözenek görünümünü azaltmaya yardımcı olur, ciltteki kiri temizler ve cildi tonikler. Sonuç; temizlenmiş yumuşak ve aydınlık görünümlü bir cilttir. Maskeden sonra nemlendirici veya gece kremi uygulamak, nem dengesi için iyi bir uygulamadır.
 

10. Maksimum sonuç alabilmek için Herbalife SKIN Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi’ni cildimde ne kadar süreyle tutmalıyım?
 

Maksimum sonuç için Herbalife SKIN Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi’ni yüzünüzde en az 5 dakika, en fazla 10 dakika tutmalısınız.
 

11. Aynı gün içinde hem maske hem de peeling yapmak istersem, hangisini önce yapmalıyım?

İlk olarak peelingle cildinizi arındırmanızı tavsiye ederim. İyi bir maskeyi ölü cilt hücreleri üzerinde harcamanın anlamı yok. Cildi ilk önce arındırıp tazeleyerek, maske için hazırlamış olursunuz. Bu sayede, cildiniz maskeden en iyi şekilde faydalanmış olur.
 

HERBALIFE SKIN CİLT BAKIM ÜRÜNLERİ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR :Herbalife SKIN serisinde temel içerikler nedir?
Herbalife SKIN serisindeki ürünlerin tamamı Aloe Vera ve B3, C ve E vitaminlerinin birleşiminden oluşan ABCE teknolojisiyle geliştirilmiştir.

Herbalife SKIN ürünlerinde ABCE teknolojisi neyi ifade ediyor?
ABCE teknolojisi vitamin ve bitkisel içeriklerin eşsiz birleşimi için kullandığımız terimdir. Cilde faydali vitamin ve bitkisel içerikler özenle seçilmiştir. Aloe için A, B3 vitamini için B, C vitamini için C ve E vitamini için E harfi.

Herbalife SKIN serisinin temel faydaları nelerdir?
Klinik araştırmalar sonucunda, ürünlerimizin istenilen etkilerini standartlarına uygun bir kullanımla 7 gün içerisinde göstermeye başlayabilecekleri test edilmiştir.

* 7 günde cildinizin görünümündeki yumuşaklığın, pürüzsüzlüğün, aydınlanmanın, ışıltının ve parlaklığın dikkat çekici şekilde ilerlemesineyardımcı olur.

** 7 günde kırışıklık ve çizgi görünümünün azalmasına yardımcı olur.

**** Bu sonuçlar; Çizgi Azaltıcı Serum, Besleyici Gece Kremi, Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Nemlendirici Göz Kremi ve Sıkılaştırıcı Göz Jeli için geçerlidir. Bu ürünler, arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda size yardımcı olmak için üretilmiştir. Bu ürünlerin, herhangi birkalıcı, iyileştirici veya tedavi edici etkisi bulunmamaktadır.

** 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde pürüzsüzlük, yumuşaklık, aydınlanma, ışıltı ve parlaklık için uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir.

*** 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle cilt sertliği 30 denek üzerinde Visioscan tarafından test edilmiştir.

Herbalife SKIN ürünlerini her gün kullanabilir miyim?
Evet. Herbalife SKIN ürünleri etiket üzerinde belirtilen şekilde kullanılmalıdır. Kırmızı Meyve Özlü Peeling ve Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi'ni haftada 1-3 defa kullanmanızı öneriyoruz.

Herbalife SKIN ürünlerini açtıktan sonra buzdolabına koymalı mıyım?
Hayır. Herbalife SKIN ürünlerini kullanım öncesi serin, kuru ve doğrudan güneş ışığı almayan bir yerde saklayınız.

Herbalife SKIN ürünlerinin raf ömrü ne kadar?
Açılmamış Herbalife SKIN ürünlerinin raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. Paketlerdeki son kullanma tarihini göz önünde bulundurun. Ürünlerin tamamı belirli bir düzende kullanılmak için tasarlanmıştır (günlük cilt bakım düzeninde belirtildiği gibi), bu nedenle tavsiye edilen şekilde kullanıldıkları takdirde sorun olmayacaktır.

Herbalife SKIN ürünlerini kimler kullanabilir?
Herbalife SKIN serisi, bütün cilt türlerinde istenilen etkileri göstermektedir ve kadın ve erkeklerin kullanımına uygundur. Cilt rahatsızlığı olan kişiler ürünleri kullanmadan önce bir doktora ya da dermatoloğa danışmalıdır.

Herbalife SKIN ürünlerini diğer Herbalife ürünleri ile birlikte kullanabilir miyim?
Evet. Herbalife SKIN ürünleri tek başına ya da diğer Herbalife dış beslenme ürünleri ile birlikte kullanılabilir. Herbalife SKIN ürünleri yüz için geliştirilmiştir. Herbal Aloe serisi ise banyo, vücut ve saç için geliştirilmiştir.

Cilt rahatsızlığı olan biri Herbalife SKIN ürünlerini kullanabilir mi?
Ürünleri kullanmadan önce bir doktora ya da dermatoloğa danışmanızı öneririz.

Herbalife SKIN ürünleri çocukların kullanımına uygun mu?
Herbalife SKIN ürünlerini çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Çocukların Herbalife SKIN ürünlerini kullanması tavsiye edilmez.

Herbalife SKIN ürünleri paraben içeriyor mu?
Herbalife SKIN serisindeki ürünler ilave paraben içermez.

Herbalife SKIN ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmiş mi?
Hayır. Herbalife SKIN ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Herbalife SKIN ürünlerini yüzüme uygulayabilir miyim?
Evet. Herbalife SKIN ürünlerini yüzünüze uygulayabilirsiniz, ürünler bu amaçla geliştirilmiştir.

Herbalife SKIN serisinin diğer Herbalife dış beslenme ürünlerinden farkı nedir?
Klinik olarak test edilmiş Herbalife SKIN ürünleri günlük cilt bakımınızda sizleri en iyi şekilde desteklerken, yalnızca 7 günde daha yumuşak, pürüzsüz, parlak görünmenize ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

* Klinik olarak test edilmiş ürünlerimiz etkin sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Klinik araştırmalar sonucunda, ürünlerimizin istenilen etkilerini standartlarına uygun bir kullanımla 7 gün içerisinde göstermeye başlayabilecekleri test edilmiştir.

** Ürünler, Aloe Vera ve B3, C ve E vitaminlerinin birleşiminden oluşan ABCE teknolojisiyle geliştirilmiştir. Herbalife SKIN Serisi, sülfat ve ilave paraben içermeyen ürünleri de bulundurmaktadır ve bütün ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilmiştir.

**** 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde pürüzsüzlük, yumuşaklık, aydınlanma, ışıltı ve parlaklık için uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir

** Bu sonuçlar; Çizgi Azaltıcı Serum, Besleyici Gece Kremi, Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Nemlendirici Göz Kremive Sıkılaştırıcı Göz Jeli için geçerlidir. Bu ürünler, arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda size yardımcı olmak için üretilmiştir. Bu ürünlerin, herhangi birkalıcı, iyileştirici veya tedavi edici etkisi bulunmamaktadır.

*** Sülfat içermeyen ürünler; Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli, Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli ve Kırmızı Meyve Özlü Peeling.


Herbalife SKIN serisini kullanarak ne kadar zamanda sonuç alabilirim?
Herbalife SKIN ürünleri 7 GÜNDE* sonuç elde etmek için klinik olarak test edilmiştir ve 7 GÜNDE ciltteki yumuşaklık, pürüzsüzlük, ışıltı, aydınlanma ve parlaklığının gelişimine ve çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde azalmaya yardımcı olur.

** Klinik olarak test edilmiş ürünlerimiz etkin sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Klinik araştırmalar sonucunda, ürünlerimizin istenilen etkilerini standartlarına uygun bir kullanımla 7 gün içerisinde göstermeye başlayabilecekleri test edilmiştir. 7 günde kırışıklık ve çizgi görünümünün azalmasına yardımcı olur.

*** Bu sonuçlar; Çizgi Azaltıcı Serum, Besleyici Gece Kremi, Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Nemlendirici Göz Kremive Sıkılaştırıcı Göz Jeli için geçerlidir. Bu ürünler, arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda size yardımcı olmak için üretilmiştir. Bu ürünlerin, herhangi birkalıcı, iyileştirici veya tedavi edici etkisi bulunmamaktadır.

** 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde pürüzsüzlük, yumuşaklık, aydınlanma, ışıltı ve parlaklık için uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir.

*** 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle cilt sertliği 30 denek üzerinde Visioscan tarafından test edilmiştir.Tüm Herbalife SKIN ürünlerini kullanmalı mıyım yoksa şu an kullanmakta olduğum ürünlerle birleştirebilir miyim?Herbalife SKIN ürünleri seri olarak birlikte kullanılmak için geliştirilmiştir. Fakat Herbalife SKIN ürünleri, hali hazırda kullanmakta olduğunuz ürünlerle birlikte de kullanılabilir ve etkin, klinik olarak test edilmiş sonuçlar almanıza yardımcı olurlar.

Neden 2 farklı Herbalife SKIN temizleme jeli var? Farkları nedir?

Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli normal ve kuru ciltlerde istenilen etkileri göstermektedir, Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli ise normal ve yağlı ciltlerde istenilen etkileri göstermektedir.

Neden 2 farklı Herbalife SKIN göz ürünü var? Farkları nedir?

Nemlendirici Göz Kremi ve Sıkılaştırıcı Göz Jeli, tüm Herbalife SKIN ürünlerinde olduğu gibi, ABCE teknolojisiyle geliştirilmiştir. Nemlendirici Göz Kreminin 8 saat sonunda ciltteki nem oranını iki katına çıkardığı klinik olarak test edilmiştir* ve düzenli kullanımla göz çevresindeki çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünde azalmaya yardımcı olmaktadır. Sıkılaştırıcı Göz Jeli cilt esnekliğini arttırmaya** ve göz çevresindeki şişliklerin azalmasına yardımcı olur.

**** Kullanımdan 8 saat sonra deneklerin cildindeki nem oranı test edilmiştir. Deneklerin tamamının cildinin nem oranında artış gözlemlenmiştir.

** 7 ve 42 günlük süreçlerle denekler üzerinde cildin görünümünün sıkılığı ve elastikiyeti için, uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir. Deneklerin %84,8’inin, 42 gün sonunda göz altı bölgesi görünümünün sıkılığında/elastikiyetinde gelişme gözlemlenmiştir.

*** Gerçekleştirilen testlerde, 7 gün sonra deneklerin göz çevresindeki şişlik görünümünün ortalama %45 oranında azaldığı görülmüştür.

Herbalife SKIN ürünleri hipoalerjenik mi?
Herbalife ürünlerin hipoalerjenik olduğunu iddia etmemektedir. Ürünleri kullanmadan önce dermatoloğunuza danışın.

Cildim çok yağlı ve sivilceli. Herbalife SKIN ürünlerini kullanabilir miyim?
Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli'nin, 19-44 yaş arası 10 kadın katılımcı üzerinde gerçekleştirilen deneyde ciltteki sebum miktarını azaltarak cildin yağlı görünümünde azalmaya yardımcı olduğu klinik olarak kanıtlanmıştır. Ancak Herbalife SKIN serisi akne tedavisi için geliştirilmemiştir. Bu sebeple ürünleri kullanmadan önce dermatoloğunuza danışmanız önerilmektedir.

Herbalife SKIN serisinde vücut ürünleri mevcut mu?
Hayır. Herbal Aloe serisi banyo, vücüt ve saç bakımı için geliştirilmiştir. Herbalife SKIN serisi ise yüz bakımı için geliştirilmiştir.

Herbalife SKIN serisinin ön plana çıkan en önemli özelliği nedir?
Klinik olarak test edilmiş Herbalife SKIN ürünleri günlük cilt bakımınızda sizleri en iyi şekilde desteklerken, yalnızca 7 günde daha yumuşak, pürüzsüz, parlak görünmenize ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur.

* Klinik olarak test edilmiş ürünlerimiz etkin sonuçlar elde etmenize yardımcı olur. Klinik araştırmalar sonucunda, ürünlerimizin istenilen etkilerini standartlarına uygun bir kullanımla 7 gün içerisinde göstermeye başlayabilecekleri test edilmiştir.

** Ürünler, Aloe Vera ve B3, C ve E vitaminlerinin birleşiminden oluşan ABCE teknolojisiyle geliştirilmiştir. Herbalife SKIN Serisi, sülfat ve ilave paraben içermeyen ürünleri de bulundurmaktadır ve bütün ürünlerimiz dermatolojik olarak test edilmiştir.

*** 7 günde kırışıklık ve çizgi görünümünün azalmasına yardımcı olur.

***** 2, 4 ve 7 günlük süreçlerle 30 denek üzerinde pürüzsüzlük, yumuşaklık, aydınlanma, ışıltı ve parlaklık için uzmanlar tarafından gözlemlenerek test edilmiştir

** Bu sonuçlar; Çizgi Azaltıcı Serum, Besleyici Gece Kremi, Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici, Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Nemlendirici Göz Kremive Sıkılaştırıcı Göz Jeli için geçerlidir. Bu ürünler, arzu ettiğiniz görünüme kavuşmanızda size yardımcı olmak için üretilmiştir. Bu ürünlerin, herhangi birkalıcı, iyileştirici veya tedavi edici etkisi bulunmamaktadır.

*** Sülfat içermeyen ürünler; Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli, Narenciye Özlü Parlatıcı Yüz Temizleme Jeli ve Kırmızı Meyve Özlü Peeling. “İlave paraben içermez” açıklaması Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30 için geçerli değildir.

**** 0, 7 ve 42 günlük süreçlerle cilt sertliği 30 denek üzerinde Visioscan tarafından test edilmiştir.

Parlaklık, ışıltı ve aydınlanma nedir ve nasıl ölçülür?
Işıltı: Yansıyan ışığın sıcaklığını belirtir (sıcaklık hissi).Aydınlanma: Ciltten yansıyan ışığın miktarını belirtir (yayılan ya da yansıyan ışığı niteler).Parlaklık: Cildin parlaklığını belirtir (parlaklığın ölçümü).

Ürün etiketlerindeki sayılar ne anlama geliyor?
1-Temizleme, 2-Tonikleme, 3-Bakım, 4-Hedef, 5-Nemlendirme.

Herbalife SKIN ürünlerinin pompaları/şişeleri/tüpleri geri dönüşümlü müdür?
Herbalife SKIN ürünlerinin pompaları/şişeleri/tüpleri geri dönüşümlü değildir.

Herbalife SKIN serisinde para iade garantisi var mı?
Diğer bir kelimeyle sonuçlardan memnun kalmazsam paramı geri alabilir miyim?
Evet, 30 gün içerisinde para iade garantisi bulunmaktadır.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.