Herbalife Ürünleri ile İlgili Tanıtım Videoları

İNOVASYON ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 1 )

 

"Yaptığımız her şeyin merkezine yeniliği koyarak ve en yüksek standartlarda ısrar ederek Herbalife'ın 40 yıllık yolculuğu boyunca kilo yönetimi ve sağlıklı yaşam alanında nasıl dünyanın bir numaralı markası haline geldiğini öğrenin. İster en kaliteli malzemeleri tedarik etmek olsun, ister alanında en iyi bilim adamlarını istihdam etmek olsun, ister bağımsız distribütörlerimizden bilgi almak olsun, sizinle paylaşmak istediğimiz çok şey var. Bu nedenle, ‘Bir Bakışta Herbalife’ adlı yeni video serimizde işimizin dört bir yanından insanlarla röportaj yaptık ve şirketimizdeki 'kamera arkasını' görmenize olanak sağladık. İlk bölümümüzde, harika fikirleri harika ürünlere dönüştürmeye yardımcı olan harika insanlardan bazılarıyla tanışmanız için sizi sahne arkasına götürüyoruz."
 

 

ÜRÜN TESTLERİ ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 2 )

Herbalife'ın ürünleri, en son yenilikçi ve en son teknolojiyi kullanan altı üretim tesisimizde her yıl 300.000'den fazla testten geçmektedir. Ayrıca, sektör lideri standartlara sıkı bağlılığımızı yansıtan en yüksek düzeyde akreditasyona (ISO 17025) sahip sekiz kalite kontrol laboratuvarımızda kalite ve güvenliği sağlıyoruz. Her kaşıkta güvenliği nasıl ilk sıraya koyduğumuzu nasıl sağladığımız hakkında daha fazlasını keşfetmek için ‘Bir Bakışta Herbalife’ adlı yeni video serimize adım atın ve laboratuvarımıza gezin.


 

 

ÜRÜN DÜZENLEMELERİ ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 3 )

Herbalife, son derece sıkı düzenlemelere tabi bir sektörde çalışmaktadır ve dünya genelindeki devlet kurumlarının bizim için belirlediği birçok standardı karşılamaya her zaman hazırız. Bu bölümde, kalite ve güvenlik standartlarının yaptığımız her şeyin merkezinde yer almasını sağlayan Herbalife düzenleme ekibiyle tanışacaksınız.


 
 

ÜRÜN İÇERİK SÜRECİ ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 4 )

Bir Herbalife ürününde bulunan her şeyin tekrar tekrar test edildiğinden emin olabilirsiniz. 'Herbalife'ın İçinde' programının bu bölümünde, kullandığımız malzemeleri nasıl seçtiğimizi, ilgili süreçleri, kontrol ve dengeleri ve her kaşıkta kalite ve güvenliği sağlayan bilim ve düzenlemeleri açıklıyoruz.


 

 

ÜRÜN ÜRETİM VE DAĞITIM SÜRECİ ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 5 )

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgemize ve dünya çapında 57 ülkeye tedarik sağlayan Hollanda'nın Venray kentindeki 23.000 m²'lik dağıtım merkezimize milyonlarca Herbalife ürününün nasıl gelip gittiğini öğrenin. Aynı zamanda iki adet 'Harika İşyerleri Ödülü' ve bir adet 'Yılın Tedarik Zinciri' ödülü ile çalışmak için de harika bir yer!


 
 

ÜRÜN KREATİF SÜREÇLERİ ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 6 )

Herbalife'ın bağımsız distribütörleri ürünlerimizin şekillenmesinde ve ticari başarılarının sağlanmasında önemli bir rol oynamaktadır. Bir ürünü pazara sunmalarına yardımcı olmak için birlikte nasıl çalıştığımızı ve müşterilerinin gerçekten istediği ürünleri sunmak için gerekli adımları öğrenin.


 
 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ( Herbalife Tanıtım Videoları - Bölüm 7 )

 

Gezegen üzerindeki etkimiz konusunda ciddiyiz. Çalışanlarımıza, faaliyet gösterdiğimiz işe ve topluluklara fayda sağlayacak yeni fikirler bulmaları için nasıl zaman tanındığını ve bazı harika girişimlerle tedarik zincirimizi daha sürdürülebilir olacak şekilde nasıl dönüştürdüklerini öğrenin.


 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.