Herbalife Shake Hakkında Merak Edilen Sorular

Herbalife Shake Nedir ?


  • Protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür.

  • Formül 1, aralarında B vitaminleri, C Vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.

  • Herbalife Formül 1 Shake'in 4 farklı aroma çeşidi vardır. Vanilyalı - Çikolatalı - Fındıklı ve Ahududu & Beyaz Çikolata aromalı shake çeşitleridir.


Herbalife Shake İçinde Neler Var?

 

Herbalife Shake Besin Değerleri Tablosu Etiketi
 Herbalife Shake Nasıl İçilir ?

 

250 ml yarım yağlı süt veya su (sütten alınan kaloriyi azaltmak istenirse) içerisine 2 yemek kaşığı shake karıştırılarak içilir. Karıştırmak için Herbalife Shaker kullanılabilir.
 


Herbalife Shake Kaç Kalori ?
 

1 porsiyon shake (250ml yarım yağlı süt ile hazırlandığında) 216 kcal' dir.
 


Herbalife Shake Ne Kadar İçilir ?

 
  • Kilo kontrolü için, günde iki öğün bu lezzetli Shake'i tercih edip ve bir öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
  • İdeal kilonuzu koruyabilmek için günde bir öğün bu lezzetli Shake'i tercih edip ve iki öğün sağlıklı yemek yiyebilirsiniz.
 

Herbalife Shake Zayıflatır mı ? 

 

1 porsiyon Herbalife Shake 216kcal'dir. Kilo vermek isteniyorsa günde iki öğün ( sabah ve akşam) yemek yerine shake içerek, günlük aldığımız kalori miktarını azaltmış oluruz. Herbalife Formül 1 Shake, 22 çeşit vitamin mineral içeren fakat kalorisi oldukça az besleyici bir öğündür. Kilo vermemizi sağlayan şey, günlük aldığımız kalori miktarını azaltmış olmamızdır. Örneğin günlük (aktivitesiz) yaktığımız kalori miktarı 1800kcal ise ve biz gün boyunca yiyip içtiklerimizle 1300kcal alıyorsak, günlük 500kcal kalan kalori miktarını, vücudumuz yağ depolarından sağlar. Bu da günden güne kilo vermemize yardımcı olur. Eğer gün içerisinde bir de aktivite eklersek ( yürüyüş, spor v.b. ) günlük yaktığımız kalori miktarı artacak ve artan kalori açığını vücudumuz yine yağ depolarından karşılayacaktır. Bu da hem vücudumuzda kilo verme sonrası oluşabilecek sarkmaları engelleyecek, hem de sıkılaşmayı arttıracaktır.
 


Herbalife Shake ne kadar süre kullanılır?  Shake'i bırakınca kilo alır mıyım?
 

İdeal kilonuza ulaşana kadar günde 2 öğün shake içebilirsiniz. İdeal kilonuza ulaştıktan sonra günde 1 öğün shake kullanarak sağlıklı bir öğün yapabilirsiniz. Unutmayın ki sadece 216 kcal alarak 22 çeşit vitamin ve mineral içeren sağlıklı bir öğün yapmamız oldukça zordur. Herbalife Shake sayesinde hem sağlıklı bir öğün yapmış, hem de günlük almış olduğumuz kalori miktarını azaltmış oluyoruz. Eğer shake' i sağlıklı yaşam tarzımızın bir parçası haline getirip, yiyip içtiklerimize dikkat edersek ideal kilomuzu korumuş oluruz. Shake' i bırakmayı tercih ederseniz de, mutlaka almış olduğunuz kalori miktarına dikkat etmeniz gerekir. Örneğin sabah 216kcal lik sağlıklı bir öğün yerine , özensiz ve kalorisi yüksek bir kahvaltı yapmak ( poğaça - tost - simit v.b.) sabah aldığımız kalori miktarını 800-900 kcal ye çıkaracaktır. Bu da günlük ihtiyacımızdan fazla kalori almamıza sebep olacak ve doğal olarak kilo almamızı sağlayacaktır.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.