Herbalife Nutrition nedir?

Herbalife Nutrition, insanların sağlık ve zindelik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Zayıflama, kilo alma ve kilo verme ürünlerinden gıda takviyeleri, shake'ler, sporcu beslenmesi ve cilt bakım ürünlerine kadar - Herbalife Nutrition'da hepsi var. Şirket ayrıca insanların formda ve sağlıklı kalmasına yardımcı olmak için sağlıklı beslenme planları ve yaşam tarzı ipuçları hakkında tavsiyeler veriyor. Geniş ürün yelpazesi ile Herbalife Nutrition, insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmayı taahhüt eder.
 

Herbalife Nutrition, 1980 yılında bilime dayalı beslenme ürünleri ve ağ pazarlaması yoluyla dünyaya sağlık getirme vizyonuna sahip olan Mark Hughes tarafından kuruldu. Şirket o zamandan beri büyüyerek Amerika'daki ve dünyadaki en büyük doğrudan satış şirketlerinden biri haline geldi.
 

Yıllar içinde Herbalife Nutrition, temel beslenme ürünleri sağlamaktan çok çeşitli sağlıklı yaşam çözümleri sunmaya dönüştü. Ürün yelpazesini kilo yönetimi, enerji ve zindelik, hedefli beslenme ve kişisel bakım ürünlerini içerecek şekilde genişlettiler. Ayrıca distribütörlerin sağlıklı yaşam tarzlarını teşvik ederken gelir elde etmelerini sağlayan yenilikçi bir ağ pazarlama sistemi geliştirdiler.
 

Bugün Herbalife Nutrition, Türkiye dahil altı kıtada 90'dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Şirket, kaliteli beslenme ürünleri sunarak ve benzersiz iş fırsatıyla bireyleri güçlendirerek insanların yaşamları üzerinde bir etki yaratmaya çalışırken büyümeye devam ediyor.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.