Herbalife çay ne işe yarar ? Herbalife çay nasıl kullanılır ?Herbalife çay içeriği nedir ?

İçindekiler : Maltodekstrin, fruktoz, siyah çay yaprağı ekstresi (Camellia sinensis %14,7), doğal limon aroması (%7), yeşil çay yaprağı ekstresi (Camellia sinensis, %6,9), kakule meyvesi ekstresi (Elettaria cardamomum, %0,4), ebegümeci yaprağı ekstresi (Malva slyvestris, %0,1), toz bamya çiçeği (Hibiscus sabdariffa, %0,1)

Domuz yağı ve domuzdan elde edilmiş hiçbir ürün içermez.

 Herbalife çay nasıl içilir ?

Kullanım Bilgisi : Yarım çay kaşığı (1,7gr) bitkisel konsantre çayı tercihinize göre, 350 ml sıcak veya soğuk suya karıştırarak içebilirsiniz.
 Herbalife çay ne işe yarar ? Herbalife çay faydaları nelerdir ?

İçeriğindeki bitki özlerinin doğal içerikleri gereği, sizi gün içerisinde daha aktif ve zinde hissettirir. Doğal antioksidan kaynağıdır ve vücuttaki toksik maddelerin atılmasına yardımcı olur.  Ayrıca termojenik özelliğinden dolayı, metabolizma hızını arttırarak yağ yakımına yardımcı olur. Gün içerisinde tüketilecek 4-5 bardak çay aynı zamanda sizi sıvı tüketimine teşvik eder. Bol sıvı ve su tüketimi de kilo vermek için en önemli etkenlerden biridir.
 Herbalife çayı kimler kullanabilir ?

Hamile veya emziren annelerin kullanmadan önce doktoruna danışmalarını tavsiye ederiz. Ayrıca çarpıntı, yüksek tansiyon gibi şikayetleri olan kişiler yine kullanmadan önce doktorlarına danışmalılardır.
 Herbalife çay fiyatı nedir ? Herbalife Çay ne kadar ?

Aşağıdaki bağlantıdan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay fiyatlarını inceleyebilirsiniz.
 

Herbalife Bitkisel Konsantre İçecekler


PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.