Herbalife Aloe Vera Suyu Ne İşe Yarar?

Herbalife Aloe Vera suyu nedir?

Herbal Aloe Konsantre İçecek, saflaştırılmış Aloe vera suyu ile doludur ve sıvı alımı ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Herbal Aloe Konsantre İçecek, bütün aloe yaprağından elde edilen %40 Aloe vera suyu içerir. Aloe vera yaprakları elle toplanır ve size ferahlatıcı, düşük kalorili bir içecek sunmak için hazırlanır. Günlük rutininizin vazgeçilmezi haline gelmesi garantili bir aloe içeceği oluşturmak için suyunuza eklemeniz yeterlidir. 

Herbalife Aloe Vera suyu faydaları faydaları nelerdir, ne işe yarar?


Hidrasyon: Aloe vera suyunun yüksek su içeriği, vücudun yeterli miktarda su veya sıvı alarak su ihtiyacını karşılamasına yardımcı olabilir. Bu, özellikle sıcak hava koşullarında veya egzersiz sonrasında önemlidir.
 

Sindirim Sağlığını Destekleme: Aloe vera, sindirim sistemini desteklemeye ve düzenlemeye yardımcı olabilecek doğal bir prebiyotik olarak çalışabilir. Ayrıca, kabızlık gibi sindirim sorunlarının hafifletilmesine yardımcı olabilir.
 

Bağışıklık Sistemi Desteği: Aloe vera, antioksidan ve anti-inflamatuar özelliklere sahip bileşikler içerir. Bu bileşikler, vücudun hastalıklara karşı savaşmasına yardımcı olabilir.
 

Ağız Sağlığını İyileştirme: Aloe vera, ağız ve diş eti sağlığını destekleyebilecek antibakteriyel ve antiseptik özelliklere sahiptir.
 

Cilt Sağlığı: Aloe vera'nın cilt üzerindeki iyileştirici ve yatıştırıcı etkileri, içeriden alındığında da cilde fayda sağlayabilir.
 

Antioksidan ve Anti-inflamatuar Etkiler: Aloe vera, vücutta iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olabilecek antioksidanlar içerir.

 

Herbal Aloe Konsantre İçecek: 
 

  • Bütün yapraktan elde edilen %40 saflaştırılmış Aloe verasuyu içerir
  • Düşük kalorilidir – porsiyon başına 22 kalori
  • Vejetaryenler ve veganlar için uygundur
  • 31 porsiyon içerir.
 

Herbalife Aloe Vera suyu içindekiler nelerdir?
 

Pürifiye edilmiş (renksizleştirilmiş) Aloe vera yaprağı suyu (Aloe barbadensis, % 40), şeker, su, asitlik düzenleyici (sitrik asit), doğal limon aroması   (konsantre limon suyu), koruyucu (potasyum sorbat) çiçek papatya ekstresi (Matricaria recutita) koruyucu (sodyum benzoat).


Alloin ve antrakinon içermez.


Herbalife Aloe Vera suyu nasıl kullanılır, nasıl içilir?Sabahları veya gün boyunca Herbal Aloe Konsantre İçeceğinin ferahlatıcı tadının keyfini çıkarın. Kullanmadan önce iyice çalkalayın ve 3 kapak dolusu Herbal Aloe Konsantre İçecek'i (15 ml) 120 ml su ile karıştırın. 1 litre tüketime hazır Aloe vera konsantresi içeceği hazırlamak için, 8 yemek kaşığı (120 ml) konsantreyi bir litrelik kaba dökün ve suyla doldurun.*


Bu ürün dengeli ve çeşitli gıdalardan oluşan bir beslenme düzeni ile sağlıklı yaşam tarzının bir parçası olarak kullanılmalıdır.


Açılmamışsa serin ve kuru bir yerde saklayın. Şişe açıldıktan sonra kullanılmayan ürünü buzdolabında saklayın ve 30 gün içinde tüketin.


*Hamile kadınlar, emziren anneler ve 12 yaşın altındaki çocuklar tüketmemelidir. İlaç kullanan bireyler doktorlarına danışmalıdır.

  

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.